“Üniversitemiz Personeli ve Öğrencilerine Yönelik Uzaktan Psikolojik Danışma Ve Özel Eğitim Hizmetleri Desteği” (Üniversitemiz öğretim elemanlarına eğitim fakültesi Rehberlik ve Psikolojik Danışma Ana Bilim Dalı, Özel Eğitim Bölümü ve Fen Edebiyat Fakültesi Psikoloji Bölümü öğretim üyesi ve elemanlarınca uzaktan psikolojik danışma ve özel eğitim (zihin yetersizliği) sunulacaktır. Hizmet almak isteyenlerin aşağıda isim ve mailleri verilmiş öğretim elemanlarına mail bırakmaları yeterlidir.)

Doç. Dr. Davut AYDIN / Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Doç. Dr. Dilek GENÇTANIRIM KURT / Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Dr. Öğr Üyesi Ertuğrul TALU / Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Dr. Öğr. Üyesi Önder BALTACI / Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Dr. Öğr. Üyesi Pelin ÖZGÜR POLAT/ Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Arş. Gör. Semra OMAK / Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Olusturulma Tarihi:2021-01-28 12:36:23
Guncelleme Tarihi: 2021-02-18 13:04:36